Postadress

Servando Bolag AB
Box 5814
102 48 Stockholm

Besöksadress

Linnégatan 26
114 47 Stockholm

Kontaktuppgifter

Tel: 08-545 66 130
Fax: 08-545 66 131
Mail: info@servando.se

Tel ärenden: 08-545 66 139
Tel ekonomi: 08-545 66 138

Övriga uppgifter

Org. nr: 556703-1066
Bankgiro: 5920-0246
Styrelsens säte: Stockholm

Fredrik Ståhl

Verkställande direktör

Telefon: 08-545 66 134
fredrik.stahl@servando.se

Kerstin Norin

Bolagsjuridik, affärsutveckling

Telefon: 08-545 66 132
kerstin.norin@servando.se

Jenny Hedlund

Konsult bolagstjänster

Telefon: 08-545 66 135
Jenny.hedlund@servando.se

Annelie Thunström

Konsult ekonomi och avvecklingar

Telefon: 08-545 66 137
annelie.thunstrom@servando.se

Jenny Skoog

Konsult förvaltningstjänster

Telefon: 08-545 66 133
jenny.skoog@servando.se

Kristin Hellgren

Konsult ekonomi och avvecklingar

Telefon: 08-545 66 138
kristin.hellgren@servando.se

Monika Maj

Konsult ekonomi och avvecklingar

Telefon: 08-545 66 136
monika.maj@servando.se

Josefine Söderman

Deltidskonsult bolagstjänster

Telefon: 08-545 66 130
josefine.soderman@servando.se

Anton Gunnars

Deltidskonsult bolagstjänster

Telefon: 08-545 66 130
anton.gunnars@servando.se

  • Vi på Servando

    Vi som arbetar på Servando har tillsammans en lång och bred erfarenhet inom såväl bolagsjuridik som ekonomi. Varje anställd bidrar till helheten genom sin specifika erfarenhet och kompetens.

    Läs mer »
  • Affärsidé & värderingar

    Servandos affärsidé är att vara en bred partner inom legal administration och praktisk bolagsförvaltning.

    Läs mer »
  • Styrelse och firmatecknare

    Läs mer »